Misyon & Vizyon

Misyon

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı hizmet verdiği kesimin bütünü için daha kaliteli ve çağdaş düzeyde beden ve ruh sağlıklarını koruyarak, beslenme, barınma, sağlık, kültür, spor, psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerini çağın gereklerine uygun olarak sunmak, sosyal ihtiyaçları karşılayarak topluma nitelikli bireyler yetiştirilmesine destek vererek, bölgenin ve ülkenin kalkınmasına katkı sağlamak..

Vizyon

Dünya standartlarına ve çağın gereklerine uygun olarak ulusal önceliklerimizi de dikkate alarak beslenme, barınma, sağlık, kültür ve spor hizmetlerinin sunulduğu, yaşamsal aktivitenin olduğu, çekim alanları haline getirmeyi başarmış, taleplere cevap verebilen kaliteli ve öncü bir başkanlık haline gelerek öğrencilerimizin sosyal ve kültürel gelişimlerini sağlayacak bir Üniversite ortamı yaratmak ve sağlıklı bir nesilin gelişimine katkıda bulunmak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.