Yemekhane

Merkez öğrenci yemekhanemiz aynı anda yaklaşık 800, personel yemekhanemiz aynı anda 400, vip salonumuz ise aynı anda 100 kişiye yemek servisi yapabilecek kapasitededir.

Yemekhanemizde hijyenik bir ortamda ve kaliteli ürünlerle hizmet verilmektedir. Başkanlığımız, verdiği kaliteli hizmet ile üniversitemizde okuyan öğrencilerimizden ve üniversitemiz çalışanlarından aldıkları memnuniyet ifadeleri ile daha iyiyi yapabilmenin peşindedir.

Üniversitemiz merkez yemekhanesinde öğle ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır. Yemek ücreti öğrencilerimiz için öğle 2,50 TL. akşam 3,50 TL. olarak belirlenmiştir.

Yemekler İlçe Yüksekokullarımıza Termobox (sıcaklığı uzun süre muhafaza eden ve mikrobiyolojik üremeyi yavaşlatan, engelleyen) kutularda taşınmaktadır.

Yemekhanemizde anlaşmalı yemek firması tarafından üretilen yemekler Teknik Şartname'de belirtilen koşullara uygunluğunun denetim ve kontrollleri günlük olarak yapılmaktadır.

 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Site politiklarımıza Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası bağlantılarından ulaşabilirsiniz.